امداد کامپیوتر

مرکز تعمیرات تخصصی  کامپیوتر  ( تعمیرات تخصصی کامپیوتر در تهران ، تعمیر کامپیوتر در محل ، تعمیر لپ تاپ در تهران ، نصب ویندوز در محل ) خدمات تعمیر ، نگهداری و نصب و تنظیمات را برای کلیه سیستمهای رایانه ای شخصی و تجاری ارائه می دهیم.

در امداد کامپیوتر ما می دانیم که رایانه شما برای شما و یا تجارت شما چقدر حیاتی است. ما با افتخار در ارائه خدمات به مشتریان خود در اسرع وقت هستیم . در بیشتر موارد ، ما می توانیم بلافاصله وارد سایت شویم ، از راه دور به رایانه شما وارد شویم و در همان لحظه رایانه شما را تعمیر کنیم.

خدمات ما چه در زمینه رایانه ای و چه لپ تاپ میتوانیم به شما کمک کنیم ، شما در بعضی مواقع به خدمات رایانه ای نیاز دارید. ممکن است وقتی می خواهید یک کامپیوتر جدید بخرید یا یک مشکل را در رایانه موجود برطرف کنید ، به چنین خدماتی احتیاج داشته باشید. شرکت هایی که خدمات رایانه ای ارائه می دهند می توانند به روش های مختلف به شما کمک کنند. آنها راه حل های نصب ، به روز رسانی ، تشخیصی ، تعمیر و سایر راه حل ها را برای رایانه ارائه می دهند. برای هر یک یا بسیاری از خدمات زیر می توانید با امداد کامپیوتر تماس بگیرید

خرید رایانه

خرید کامپیوتر ممکن است آسان به نظر برسد ، اما اگر از مشخصات رایانه آگاهی خوبی ندارید ، ممکن است در نهایت به خرید رایانه ای بروید که شرایط شما را برآورده نکند. رایانه ای که پیکربندی لازم را نداشته باشد ، همانطور که انتظار می رود عملکردی نخواهد داشت. خرید رایانه ای که پیکربندی بیش از حد ضروری داشته باشد می تواند گران باشد. این ایده خوبی است که ابتدا با یک مشاور رایانه ای که دانش مربوط به قطعات ، لوازم جانبی  رایانه را دارد مشورت کنید. آنچه را که قصد دارید با رایانه انجام دهید به حرفه ای بگویید. مشاور به شما رایانه ای را با پیکربندی مناسب توصیه می کند.

تشخیصی رایانه

کاربران رایانه ها با انواع مختلفی از مشکلات روبرو هستند. برخی از مشکلات مربوط به سخت افزار هستند در حالی که سایر مشکلات مربوط به نرم افزار یا شبکه هستند. اگر به تنهایی قادر به تشخیص علت اصلی مشکل نیستید ، با مرکز خدمات رایانه  امداد کامپیوتر تماس بگیرید. می توانید رایانه خود را به مرکز خدمات ببرید یا برای تعمیر کامپیوتر در محل  تماس بگیرید. یک سرویس داخلی می تواند کمی بیشتر هزینه کند اما پس از آن دیگر نیازی نیست سخت افزار رایانه خود را تا تمام مراکز خدمات حمل کنید. مشاغلی که غالباً به رایانه های خود به خدمات نیاز دارند باید برای یک قرارداد نگهداری سالانه مراجعه کنند. این امر به کاهش هزینه های مربوط به تعمیرات و خدمات رایانه کمک می کند.

امداد کامپیوتر
امداد کامپیوتر

حذف ویروس

اگر کامپیوتر شما به ویروس ، جاسوس افزارها یا نرم افزارهای مخرب آلوده شده باشد ، به سرویس حذف ویروس نیاز خواهید داشت. توصیه می شود برنامه رایانه ای ضد ویروس را روی رایانه خود نصب کنید. از آنتی ویروسی استفاده کنید که مرتباً از طریق یک شبکه آنلاین به روز می شود. یک مرکز خدمات رایانه ای می تواند یک برنامه آنتی ویروس را روی رایانه شما نصب کند. این می تواند کمک کند اگر رایانه شما از قبل آلوده شده باشد و شما قادر به حذف ویروس  به تنهایی نیستید.

 

تعمیر کامپیوتر

کامپیوتر شما قطعات الکترونیکی زیادی دارید. همچنین دارای چند قسمت متحرک  فن سی پیو و فن کیس و فن گرافیک است. بسیاری از این قسمت ها نیاز به سرویس و تعمیر  مکرر تنظیم دارند . حتی تمیز کردن اولیه فن ها ، سینک پردازنده و سایر مؤلفه ها می تواند در جلوگیری از بسیاری از مشکلات رایج رایانه به شما کمک کند و تعمیر کامپیوتر انجام شود. مرکز خدمات رایانه ای  امداد کامپیوتر سرویس تنظیم سطح نرم افزار را نیز ارائه می دهد. این سرویس ها به بهبود عملکرد رایانه ها کمک می کنند. رایانه شما پس از این سرویس های تنظیم ، استفاده از منابع غیر ضروری ، حافظه و پردازش غیر ضروری را متوقف می کند.

تعمیر کامپیوتر در محل
تعمیر کامپیوتر در محل

خدمات شبکه

این نوع سرویس ها معمولاً مورد نیاز مشاغل است که می خواهند چندین کامپیوتر را به هم وصل کنند. به آنها کمک می کند تا به فایلهای ذخیره شده در هر رایانه یا سرور شبکه ای دسترسی پیدا کنند. کامپیوترها را می توان از طریق یک سیم یا به صورت بی سیم شبکه کرد. همه اینها به نیازهای خاص یک تجارت و نوع سیستم شبکه بستگی دارد که مقرون به صرفه ، کارآمد و در دسترس در منطقه است. شبکه سازی رایانه ها باعث افزایش کارایی و بهره وری کار می شود. کارمندان وقتی به همه رایانه ها دسترسی داشته باشند می توانند بهتر همکاری کنند. آنها به راحتی می توانند آثار خود را با همکارانشان به اشتراک بگذارند. شما میتوانید برای نگهداری و به روز رسانی شبکه با امداد کامپیوتر تماس بگیرید

 

تهیه نسخه پشتیبان از داده ها

این یک بخش مهم برای هر مشاغل است. در حال حاضر کلیه مشاغل مورد نیاز برای محافظت از داده ها از  مشتریان خود هستند. مشاغلی که از این قوانین تبعیت نمی کنند با مجازات هایی روبرو هستند. با تهیه نسخه پشتیبان از داده های مؤثر می توانید از این مشکلات جلوگیری کنید. این مجموعه یک زمانه است که به کمک حرفه ای نیاز دارد. پس از راه اندازی سیستم تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود ، به صورت خودکار کار خود را ادامه می دهد. می توانید از خدمات پشتیبان گیری داده های فیزیکی یا cloud استفاده کنید.

 

بازیابی اطلاعات

از دست دادن داده های مهم شما می تواند فاجعه بار باشد. شما ممکن است پرونده های مهم خود را به اشتباه حذف کرده باشید. همچنین داده ها به دلیل ویروس ها و حملات بدافزار حذف می شوند. بازیابی داده های گمشده اگر نمی دانید چگونه آن را انجام دهید بسیار دشوار است. برای بازیابی اطلاعات گمشده ، آسیب دیده و خراب شده خود ، از یک مرکز خدمات تخصصی رایانه کمک بگیرید. برای بازیابی داده های گمشده و آسیب دیده از برنامه های بازیابی اطلاعات و روش های دیگر استفاده می شود.

بسته به نوع خدمات ارائه شده توسط مرکز خدمات رایانه ای امداد  کامپیوتر ، می توانید از جمله خدمات نصب ویندوز ۷ نصب و نیدوز ۸ نصب ویندوز ۱۰  ، بروزرسانی سیستم عامل ها ، نصب سرور ، مدیریت سرور ، پشتیبانی از راه دور ، پشتیبانی شبکه و پاکسازی سیستم نیز تماس بگیرید. خدمات سخت افزاری و نرم افزاری رایانه ای برای انواع رایانه ها از جمله رایانه های شخصی و لپ تاپ در دسترس است. اگر می خواهید از خرابی ، از بین رفتن داده ها و هدر رفتن منابع خود جلوگیری کنید ، سیستم رایانه خود را به روز و در وضعیت خوبی قرار دهید.